Vyzkoušejte si blahodárné účinky hatha jógy, která komplexně působí na lidský organismus už po celá staletí.
Zbaví Vás stresu, napětí, zmírní deprese, navrátí již ztracenou pružnost těla, očistí Vás od nahromaděných toxinů a pomůže Vám cítit se lépe.


Během roku je možnost využít opět volné individuální hodiny pro jednotlivce, nebo pro skupiny, maminky na MD, osoby s VZP apod.
Na můj e-mail mi zašlete vámi zvolený den a hodinu, přesnou adresu pro individuální cvičení.
Dle mého rozvrhu vám obratem odpovím, zda je tento čas a hodina volná. Ostatní podrobnosti telefonicky.


Vhodná pro ty, kteří chtějí jógu cvičit v pohodlí svého domova a upřednostňují individuální přístup a cvičební plán na míru.

Jste maminka na mateřské a máte malé dítko, se kterým musíte být doma?
Máte náročnou práci do pozdních hodin a už se vám nechce večer do wellness centra, kde musíte počítat čas strávený na cestě?
Nebo jen nemáte rádi prostředí tělocvičen? Pro vás jsou vhodné hodiny jógy v prostředí domova. Zajišťují individuální přístup, program cvičení na míru, kompletní poradenství v oblasti životního stylu spojeného s jógou.  Nemusíte mít doma extra velký prostor. Stačí pouze místnost, kde si rozložíte cvičební podložku pro sebe a pro cvičitele.

60 minutová lekce u vás doma 700 Kč
(zahrnuje dopravu na území Prahy), ostatní lokality dle dohody.

Z vážných důvodů můžete vaši objednanou soukromou lekci stornovat,  nejméně však 24 hodin předem. V ostatním případě se hodina započítává jako odcvičená. Po dohodě je možná též náhrada této hodiny
v jiném termínu. Děkuji za pochopení.

Objednání individuálního cvičení u Vás doma  - 724 855 685, email: cvicimjogu@centrum.cz